MENU
EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámsky a Pánsky svet, 25.10. - 26.10.2019, Refinery Gallery v Bratislave

VOĽNÝ ČAS


Best English, n.o.

www.bestenglish.sk

 

 Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1 = angličtinou.


Bonsai Slovakia

www.e-bonsai.eu

Profil sa pripravuje.


CHÂTEAU GBEĽANY
Štvorhviezdičkový historický hotel
 

www.chateaugbelany.com

 

 Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHÂTEAU GBEĽANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku. CHÂTEAU GBEĽANY ponúka elegantné komfortné ubytovanie blízko Žiliny s celkovou kapacitou 94 lôžok. Historická časť kaštieľa ponúka honosné izby, kde sa jemne dopĺňa historizujúci a moderný dizajn. Hotel má špičkovo vybavenú konferenčnú sálu aj historické salóniky vhodné na mítingy, obchodné jednania či rodinné oslavy a svadby. Konferenčná sála v CHÂTEAU GBEĽANY má kapacitu 350 osôb. Aj hostia, ktorí potrebujú relaxovať si prídu na svoje. Môžu využiť masáže, skrášľujúce procedúry, päť druhov sáun, relaxačný bazén a vírivku s výhľadom do parku.


GROW-UP Publishing

top-predajca.sk

Spoločnosť poskytuje vzdelanie pre podnikateľov v oblasti predaja, manažmentu a marketingu formou kníh a rôznych školení.


VIRTUÁLNA REALITA BRATISLAVA

www.virtualnarealita-ba.sk

Nezabudnuteľný zážitok vo virtuálnej realite, pri ktorom prejdete nadprirodzené svety, zažijete výhry nad sebou i rôznymi tvormi, pozriete sa pod morskú hladinu i do vesmíru, vybojujete úspech, alebo sa spolu zabavíte, nasmejete a spoznáte nespoznateľné kúty zážitkov.
Viac ako 80 titulov. Zážitky, hry a VR tituly ktoré môžete hrať kooperatívne alebo spolu.
TEAMBUILDING - EVENT - OSLAVA


Noví vystavovatelia sú postupne pridávaní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Content © 2020 V pyžame