MENU
EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámsky a Pánsky svet, 25.10. - 26.10.2019, Refinery Gallery v Bratislave

DETI


DaDaBoom

www.dadaboom.sk

 

Spoločnosť DaDaBoom je na slovenskom trhu druhý rok. Som mama a ako každej mame mi na slovenskom trhu chýbali kvalitné hračky, zariadenie detskej izby, všade okolo nás bolo všetko umelé, nekvalitné, pre mňa ničím výnimočné.
U nás nájdete unikátne, kvalitné drevené hračky, doplnky do detskej izby, detský nábytok, guličkové bazény, hojdačky, všetko jedinečné tak, ako je Vše dieťa. Pre rôznorodé detičky a ich všakovaké potreby som vybrala vlastnými skúsenosťami overenú kvalitu, za ktorú ručím úsmevom vlastného dieťaťa.
Celá naša ponuka je od certifikovaných výrobcov, ktorý sú známy po celom svete.


Uncadesign

www.uncadesign.cz

 

Jsme dvě kamarádky, ktoré mají kolem sebe spoustu dětí. Obě máme rádi, když jsou naše děti něčím výjimečné, proto jsme se daly dohromady a rozhodly jsme se založiť malou firmu s názvem Uncadesign. Prostřednictvím Uncadesign pro Vás vlastnoručně šijeme pohodlnou módu pro děti, ale hlavně originální designové kousky, ktoré jen tak někdo nemá. V našem sortimentu najdete pohodlná pyžámka, bodynka a trička. Vzorované látky (certifikované) nakupujeme v omezeném množství a nejlépe limitované edice, a tak z každého vzoru opravdu ušijeme jen několik málo kousků.


Woollies

www.woollies.sk

 

Sme dve rodiny so štyrmi deťmi ktoré radi trávia voľný čas vonku. My rodičia používame funkčné športové oblečenie z merino vlny a poznajúc plusy tohto jedinečného materiálu sme sa rozhodli rovnaký komfort dopriať aj našim deťom. A to nielen pri športe, ale aj pri cestovaní v autosedačke či v kočíku, pri hraní či pri spaní. Oblečenie z merino vlny má toľko výnimočných vlastností, že by bola škoda používať ho len pri športe. Našim deťom i deťom rodičov, ktorí prednosti merino vlny vedia oceniť sme sa rozhodli priniesť detské oblečenie z merino vlny a aj z bio bavlny.


Noví vystavovatelia sú postupne pridávaní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Content © 2020 V pyžame