MENU
EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámsky a Pánsky svet, 25.10. - 26.10.2019, Refinery Gallery v Bratislave

O VÝSTAVE

Dámsky a pánsky svet je predajná výstava spojená s workshopmi, sprievodným programom a piatkovou After-party.

Návštevníci podujatia budú mať možnosť spoznať vysokokvalitné značky, produkty a služby zo Slovenska a Česka s výnimkou niekoľkých zahraničných značiek. Vystavovatelia budú zastupovať rôzne oblasti ako oblečenie a doplnky pre dámy a pánov, výrobky pre deti, zdravie a krása, umenie, voľnočasové aktivity, svet na kolesách, vychytávky, pochúťky a nápoje.

Mnohé služby a produkty budú prezentované interaktívnym spôsobom tak, že si návštevníci budú môcť napríklad vyskúšať virtuálnu realitu, golf, či viazanie kravát. V areáli výstavy budú tiež zaujímavé expozície. Jednou z nich je prierez históriou bicykla Favorit. Spolu s veteránmi tu značka Favorit bude prezentovať aj svoje najnovšie modely a návštevníci si budú môcť skúsiť na nich zajazdiť priamo na mieste.

Predajná výstava bude sprevádzaná vzrušujúcim programom - vystúpenie hudobnej skupiny Peter Bič Project, vystúpenie akrobatickej skupiny Born to Trick, rozhovory s expertmi na najnovšie módne trendy. Nebudú chýbať ani módne prehliadky a vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny. Moderátorom výstavy bude Ivan Binďo Bindas, populárny moderátor rádia Viva.

V piatok večer po skončení výstavy bude prebiehať After-party v oddelenej sále od 21:00 - 01:00 pod vedením DJ dua Drozďo & Demix.

Súbežne s výstavou budú prebiehať i workshopy v oddelených miestnostiach vo výstavných halách. Zoznam workshopov bude pridaný priebežne.

Počas výstavy bude k dispozícii i detský kútik, kde si môžu návštevníci s deťmi oddýchnuť, a zóna pre mamičky, kde budú môcť nerušene kojiť.


NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Aká je adresa podujatia?
Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Bratislava

Ako sa najlepšie dostaneme k budove Refinery Gallery, v ktorej sa koná podujatie?
AUTOBUSOM
- autobus č.70 od mosta SNP, zastávka Refinery Gallery
- autobus č. 87 z Petržalky do Ružinova, zastávka Refinery Gallery
- autobus č. 74 z Hlavnej stanice, zastávka Vlčie hrdlo
AUTOM
GPS S48°7ʹ40ʺ , V17°10ʹ48ʺ

Aké sú možnosti parkovania v blízkosti Refinery Gallery?
Je možné bezplatne parkovať priamo v areáli Refinery Gallery, ako aj na priľahlých uliciach (Slovnaftská cesta, Vlčie hrdlo).

Je výstava priateľská k deťom?
Áno. Je tu k dispozícii detský kútik, kde si môžu návštevníci s deťmi oddýchnuť, a zóna pre mamičky, kde budú môcť nerušene kojiť.

Je v budove bezbariérový prístup?
Áno, na prízemí.

Sú v budove sociálne zariadenia (toalety)?
Áno.

Je možné zakúpiť si nejaké občerstvenie aj priamo na výstave?
Áno. Na výstave si môžete zakúpiť občerstvenie (kávu, čaj, limonády, kokteily, sekt, teplé i studené jedlo, dezerty, zmrzlinu a iné). Zoznam vystavovateľov je v kategórii Pochúťky a nápoje.

Kde si zakúpim vstupenky?
Vstupenky si budete môcť zkúpiť na stránke ticketportal.sk, od organizátorov podujatia ako i priamo na mieste v deň výstavy.

Čo sa stane ak nebudeme pri vyhlásení tomboly prítomní a budeme vyžrebovaní?
V tomto pípade budete kontaktovaní na základe vami poskytnutých údajov. Cena vám bude po vzájomnej dohode odovzdaná osobne alebo zaslaná kuriérom či Slovenskou poštou.


MAPA VÝSTAVY

Mapa sa pripravuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Content © 2019 V pyžame